Firma Bistro Beluša bola založená v roku 1998 ako malá rodinná firma s cieľom možnosti kvalitného a cenovo ostupného verejného stravovania. Od roku 2000 sme do nášho programu zaviedli výrobu domácej varenej knedle a domácich varených buchtičiek vyrobených z čo najkvalitnejších surovín podľa tradičnej receptúry. Za toto obdobie sme získali tisícky stálych zákazníkov. A práve spokojní zákazníci boli naša motivácia výrobu rozšíriť a zmodernizovať.

Vďaka podpore rodiny a zákazníkov sme sa rozhodli založiť novú firmu s názvom M-Tinker, s.r.o., ktorá bude pokračovať a rozširovať výrobu domácich knedlí a domácich buchtičiek.

Postavili sme nové výrobné priestory, zariadené modernou a najkvalitnejšou technológiou, ktorá spĺňa najprísnejšie hygienické normy. Naša výroba, ale zostáva nedotknutá. Naďalej je pre nás najdôležitejšia ručná výroba našich výrobkov, ktorú sme pre Vás roky testovali a zdokonaľovali.

Vieme, že kvalita našich služieb nie je iba v ponúkaných produktoch, a preto Vám ponúkame maximálnu ústretovosť v oblasti logistiky a seriózneho rokovania . Ak teda hľadáte stabilného dodávateľa domácich ručne vyrábaných knedlí a buchtičiek, ktorý bude pravidelne zásobovať Vašu predajňu, reštauráciu, jedáleň obráťte sa na nás.

Vyskúšajte kvalitné domáce knedle a buchtičky od nás, vyrábané ručne s použitím čo najkvalitnejších surovín s maximálnou snahou uspokojiť potreby zákazníka.

Samozrejmosťou je ochutnávka našich výrobkov grátis.

Pretože len spokojný zákazník je pravdivým meradlom úspechu.

S úctou Ing. Miloš Adamička

Sídlo spoločnosti

M-Tinker, s.r.o.
Clementisova 1825
018 61 Beluša

Fakturačné údaje

IČO: 45927324
DIČ: 2023146422
IČDPH: SK2023146422

Prevádzka

Belušské Slatiny 2730
018 61 Beluša